Home > futboll

Bayern reklamon birrën, Shaqiri, Ribery e Benatia e refuzojnë

Bayern Munchen ka reklamuar birrën e famshme gjermane "Paulaner". Me një set-fotografik kampionët e Bundesligës kanë mbajtur në duar dhe kanë provuar pijen tradicionale të Bavarisë dhe mbarë Gjermanisë. Ata që kanë rënë në sy gjatë kësaj reklame kanë qënë tre futbollistët: Xherdan Shaqiri, Franck Ribery dhe Mehdi Benatia, të cilët

Read More