Home > auto

Drejtonte Lamborghini-n me shpejtësi, Balotellit i hiqet patenta

Mario Balotelli përfundon sërish në telashe. Sulmuesi i rikthyer prej pak javësh te Milani, do të detyrohet të marrë taksi për t’u paraqitur në stërvitje, duke lënë makinat e tij luksoze në garazh. Agjentët e policisë së Breshias i morën patentët futbollistit, për shkellje të rregullave të qarkullimit dhe shpejtësi tej

Read More