Thursday, October 22, 2020
Home > Lajme > Shikoni se çfarë autogoli shënon portieri i Fiorentinës (VIDEO)

Shikoni se çfarë autogoli shënon portieri i Fiorentinës (VIDEO)

Një autogol i paparë dhe qesharak nga ndeshja Genoa – Fiorentina e zhvilluar ne janar te ktij viti akoma eshte ne mendjet tona.

Goli u shënua në mënyrë krejt qesharake në minutën e 14-të të takimit.

Mesfushori i Geonas, Stefano Sturaro, goditi shtyllën nga afërsia, derisa topin i rikthyer goditi kokën e portierit, Ciprian Tatarusanu, dhe përfundoj në rrjetë.

Për më tepër, shiheni këtë video dhe autogolin./albeu.com/