Humbje e hidhur, por na bënë krenar (VIDEO)

  Shqipëria ka pësuar një humbjetë hidhur në Elbasan Arena kundër Portugalisë me rezultat 0-1, duke pësuar gol në minutën e dytë shtesë të ndeshjes. Shqipëria ka treguar lojë më të mirë në pjesën e dytë, ndërsaPortugalia e kishte iniciativën e lojës në pjesën e parë. Shqipëria ka patur një mundësi reale përmes

Read More

Drejtonte Lamborghini-n me shpejtësi, Balotellit i hiqet patenta

Mario Balotelli përfundon sërish në telashe. Sulmuesi i rikthyer prej pak javësh te Milani, do të detyrohet të marrë taksi për t’u paraqitur në stërvitje, duke lënë makinat e tij luksoze në garazh. Agjentët e policisë së Breshias i morën patentët futbollistit, për shkellje të rregullave të qarkullimit dhe shpejtësi tej

Read More