Saturday, April 4, 2020
Home > Te tjera > Neymar paralajmëron Dungan

Neymar paralajmëron Dungan

32221

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar da Silva thotë se ai nuk do të pranonte lënien në stol nga trajneri i Brazilit, Carlos Dunga.

Ish-ylli i Santos e filloi ndeshjen në bankë rezervë mbrëmë kundër Kosta Rikës, ndërsa diçka e tillë është e papranueshme për Neymar. ”Nuk jam të jem në bankën rezervë dhe kjo është e papranueshme për mua. Unë dua që të luaj dhe unë punoj gjithherë shumë për këtë”, tha Neymar për ESPN Brasil./goal.al/