Home > Te tjera

Di Maria: Suksesi, shtysë për PSG

  Mesfushori 27-vjecar i Paris Saint Germain Angel Di Maria shprehet se ndihet shumë i motivuar nga klima që ka gjetur tek kampionët e ligës së parë franceze. Sipas tij, kjo atmosferë progresi dhe suksesesh i bën lojtarët të japin maksimumin për të përmbushur të gjithë objektivat. Argjentinasi u transferua nga

Read More

Ibra tregon planet pas pensionimit nga futbolli

Zlatan Ibrahimovic po mendon të kthehet në Stokholm për të jetuar, kur të përfundoi karrierën si profesionist në futboll. Këtë deklarata sulmuesi i PSG, e ka bërë për mediat suedeze. “Dua të jetoj në Suedi. Unë dua që fëmijët e mi të mësojnë zakonet suedeze, pasi që kanë jetuar gjithmonë jashtë vendit”,

Read More

Neymar paralajmëron Dungan

Sulmuesi i Barcelonës, Neymar da Silva thotë se ai nuk do të pranonte lënien në stol nga trajneri i Brazilit, Carlos Dunga. Ish-ylli i Santos e filloi ndeshjen në bankë rezervë mbrëmë kundër Kosta Rikës, ndërsa diçka e tillë është e papranueshme për Neymar. ''Nuk jam të jem në bankën rezervë

Read More