Home > EKSKLUZIVE

Ja përballjet në gjysmëfinalet e Championsit

Në Nyon të Zvicrës janë përcaktuar dy çiftet e gjysmëfinaleve në Ligën e Kampionëve. Goglat e tërhequra nga Dejan Stankovic kanë rezervuar përballje spektakolare. Manchester City do të sfidojë Realin e Madrid, në një sfidë qëdo tëvendos përballë dy skuadra që kanë shpenzuar shumë në vitet e fundit në merkato. "Qytetarët"

Read More

Drejtonte Lamborghini-n me shpejtësi, Balotellit i hiqet patenta

Mario Balotelli përfundon sërish në telashe. Sulmuesi i rikthyer prej pak javësh te Milani, do të detyrohet të marrë taksi për t’u paraqitur në stërvitje, duke lënë makinat e tij luksoze në garazh. Agjentët e policisë së Breshias i morën patentët futbollistit, për shkellje të rregullave të qarkullimit dhe shpejtësi tej

Read More