Saturday, April 4, 2020
Home > Lajme > Carew nuk kalon viziten mjekesore tek Inter

Carew nuk kalon viziten mjekesore tek Inter

carew

Ka zgjatur shumë pak ëndrra e John Carew për të veshur fanellën zikaltër. Sulmuesi norvegjez nuk arriti të kalojë me sukses vizitën mjekësore dhe për këtë arsye Interi ka vendosur të mos e mbajë në provë për 15 ditë, siç kishte deklaruar më parë presidenti Massimo Moratti dhe trajneri Andrea Stramaccioni.

Leave a Reply

Your email address will not be published.